Hakkımızda

Çivril Öğrenci Apartları ve Toplu yaşanan bir sistemin içinde çocuklarımızın ev konforundan uzaklaşmadan eğitimlerini başarıyla tamamlamaları, ÖZEL BULUT YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU'nun öncelikli hedefidir. Amacımız çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencilerimize temiz, güvenli, huzurlu ve sıcak bir ortam sağlayarak, üstün başarı ve performans sağlamalarına yardımcı olmaktır.

 

Güvenli, konforlu olarak düzenlenmiş olan yurdumuzda 60 kişilik kontenjan 50'ye indirilerek çok daha rahat ve sağlıklı ortam elde edilmiştir. 4 katlı ve depreme dayanıklı binamızda merkezi ısıtma sistemi ile 24 saat sıcak su, her odada TV ve buzdolabı, internet, açık büfe kahvaltı, çeşitli akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Binamız güvenlik kamerasıyla izlenirken ayrıca 24 saat görevli personel bulunmaktadır.

 

 

 

 

  Yurdumuz öğrencilerin kampüse ulaşımı ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaları yurdumuzun servis aracı ile karşılanmaktadır. Yurdumuz şehir merkezindedir.BULUT Kız Öğrenci Yurdu Çivril’in en güvenilir ve temiz semtinde bulunmaktadır.  

 

 

OTOMOTİV
SOĞUK HAVA TESİSİ
PLASTİK KASA FABRİKA
KIZ ÖĞRENCİ YURDU
AKARYAKIT & OTEL

İkinci El Araçlar

İletişim ve Ulaşım

Soğuk Hava Odalarımız

Tarım Ürünleri

Etilen Tablosu

iletişim ve Ulaşım

Fabrikamız

Kalite Belgelerimiz

Ürünlerimiz

İletişim ve Ulaşım

İmkanlarımız

Avantajlarımız

Odalarımız

Galeri

İletişim ve Ulaşım

Akaryakıt İstasyonları

Bulut Otel

İletişim ve Ulaşım

Tüm Hakları Saklıdır Copyright Bulut A.Ş. 2013